Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 MAX § CADR: 600 m³/h_x000D_
§ Protok vazduha (CFM): 10 m³/min_x000D_
§ Pokrivenost područja filtriranja: ≤72 m²_x000D_
§ Nivo buke: ≤60 dB(A)_x000D_
§ Snaga: 60 W_x000D_
§ 3 u 1 filter: Predfilter, aktivni ugljen, H-13 HEPA filter_x000D_
§ Efikasnost prečišćavanja: Negativna jonizacija vazduha, UV sterilizacija_x000D_
§ Brzina ventilatora: 4 režima rada (auto – visoki – srednji – niski)_x000D_
§ Tajmer: 2/4/6/8/12 sati_x000D_
§ Napon: 110 V | 60 Hz_x000D_
§ Motor: DC_x000D_
§ Dimenzije uređaja: 310x310x681 mm_x000D_
§ Neto težina: 7,9 kg_x000D_
§ Materijal: ABS_x000D_
§ Dodatne funkcije: WiFi kontrola preko aplikacije, Laserski senzor za merenje zagađenja vazduha + PM2.5 laserski displej, Podsetnik za zamenu filtera (2200 h), Trobojno svetlo za prikaz kvaliteta vazduha
Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 MAX
Šifra proizvoda:
xp7457
Kategorije: Kućni aparati, Prečišćivači
19.900,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 MAX“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.