Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 AERO § CADR: 270 m³/h_x000D_
§ Protok vazduha (CFM): 4.5 m³/min_x000D_
§ Pokrivenost područja filtriranja: ≤36 m²_x000D_
§ Nivo buke: ≤61 dB(A)_x000D_
§ Snaga: 45 W_x000D_
§ 3 u 1 filter: Predfilter, aktivni ugljen, H-13 HEPA filter_x000D_
§ Efikasnost prečišćavanja: Negativna jonizacija vazduha, UV sterilizacija_x000D_
§ Brzina ventilatora: 4 režima rada (auto – visoki – srednji – niski)_x000D_
§ Tajmer: 2/4/8/12 sati_x000D_
§ Napon: DC 24 V | 2 A_x000D_
§ Dimenzije uređaja: 244x244x544 mm_x000D_
§ Neto težina: 3.3 kg_x000D_
§ Materijal: ABS_x000D_
§ Dodatne funkcije: WiFi kontrola preko TUYA aplikacije, Podsetnik za zamenu filtera, Senzor i svetlo za prikaz kvaliteta vazduha, Noćno svetlo
Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 AERO
Šifra proizvoda:
xp7459
Kategorije: Kućni aparati, Prečišćivači
11.100,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 AERO“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S11A APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.906,00 RSD
SKU:
AR6S11A
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S40C APARAT PROTIV INSEKATA 48W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AR6S40C
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20644 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 3 ŠOLJICE 150ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
ES01-20644
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.