Xplorer Air Fryer Connected 8 XXL §Kapacitet: 8.0L_x000D_
§ Frekvencija napona/napajanja: 120V/220V 50/60Hz_x000D_
§Snaga (V): 1700V_x000D_
§Dužina tajmera: 0-60 minuta Kontrola temperature: 80-200℃_x000D_
§Boja kutija: 358*304*330mm_x000D_
§ Veličina kartonske kutije: 400 * 345 * 350 mm_x000D_
(2 kom/ctn)_x000D_
§10 opcija kuvanje sa WIFI funkcijom Aplikacija: TUIA_x000D_
VDE utikač_x000D_
§N.V: 11,2 kg _x000D_
§G.V.: 12,7Kg_x000D_
§Ostalo: za vidljivi prozor i uklonjiva korpu
Xplorer Air Fryer Connected 8 XXL
Šifra proizvoda:
xp7450
Kategorije: Friteze, Kućni aparati, Mali kućni aparati
9.500,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Air Fryer Connected 8 XXL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S03 APARAT PROTIV INSEKATA 5W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
AR6S03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ006 APARAT PROTIV INSEKATA 2X10W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
EHQ006
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27315 ELEKTRIČNI GRIL RETRO 1300W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.089,00 RSD
SKU:
ES06-27315
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027315 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.