Xplorer Air Fryer Connected 8 Premium XXL §Kapacitet: 8.0L_x000D_
§ Frekvencija napona/napajanja: 120V/220V 50/60Hz_x000D_
§Snaga (V): 1700V_x000D_
§Dužina tajmera: 0-60 minuta Kontrola temperature: 80-200℃_x000D_
§Boja kutija: 358*304*330mmmm _x000D_
§ Veličina kartonske kutije: 400 * 345 * 350 mm_x000D_
(2 kom/ctn)_x000D_
§10 šareno muško kuvanje sa VIFI funkcijom Aplikacija: TUIA_x000D_
VDE utikač_x000D_
§N.V: 11,0 kg _x000D_
§G.V.: 12,2Kg_x000D_
§Ostalo: vidljivi prozor i korpa koja se može ukloniti
Xplorer Air Fryer Connected 8 Premium XXL
Šifra proizvoda:
xp7451
Kategorije: Friteze, Kućni aparati, Mali kućni aparati
9.900,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Air Fryer Connected 8 Premium XXL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD4381B APARAT ZA FILTER KAFU 600ML CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.620,00 RSD
SKU:
AD4381B
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.