Xplorer Air Fryer Connected 7 XXL §Kapacitet: 7.0L_x000D_
§ Frekvencija napona/napajanja: 120V/220V 50/60Hz_x000D_
§Snaga(V): 1600V_x000D_
§Dužina tajmera: 0-60 minuta Kontrola temperature: 80-200℃_x000D_
§Boja kutija: 408*338*360mm_x000D_
§ Veličina kartonske kutije: 677 * 411 * 370 mm_x000D_
(2 kom/ctn)_x000D_
§12 kuvanje sa VIFI funkcijom Aplikacija: TUIA_x000D_
VDE utikač_x000D_
§N.V: 11,0 kg _x000D_
§G.V 12,7 Kg _x000D_
§Ostalo: vidljivi prozor i gornji poklopac od nerđajućeg čelika
Xplorer Air Fryer Connected 7 XXL
Šifra proizvoda:
xp7449
Kategorije: Friteze, Kućni aparati, Mali kućni aparati
8.900,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Air Fryer Connected 7 XXL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ007 APARAT PROTIV INSEKATA 2x15W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.498,00 RSD
SKU:
EHQ007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24611 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
ES06-24611
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.