Xplorer Air Fryer Connected 6 XXL §Kapacitet: 6.0L_x000D_
§ Frekvencija napona/napajanja: 120V/220V 50/60Hz_x000D_
§Snaga(V): 1500V_x000D_
§Vreme kontrole temperature i opseg temperature:_x000D_
§Dužina tajmera: 0-60 minuta Kontrola temperature: 80-200℃_x000D_
§Boja kutija: 355*355*365mm_x000D_
§ Veličina kartonske kutije: 725 * 370 * 385 mm_x000D_
(2 kom/ctn)_x000D_
§7 kuvanje za muškarce Sa VIFI funkcijom Aplikacija: TUIA_x000D_
VDE utikač_x000D_
§N.V: 10,0 kg _x000D_
§G.V.: 11,0 kg
Xplorer Air Fryer Connected 6 XXL
Šifra proizvoda:
xp7448
Kategorije: Friteze, Kućni aparati, Mali kućni aparati
7.600,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Air Fryer Connected 6 XXL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
AR1K32D
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113181 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20644 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 3 ŠOLJICE 150ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
ES01-20644
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.