DALJINSKI PREZENTER XO PPT FLIP PEN PUNJIVI CF27 Beli Opis proizvoda: XO-CF27 je bežični daljinski upravljač sa ugrađenim laserom, idealan za prezentacije. Uređaj pruža dugotrajno korišćenje i široku kompatibilnost sa raznim operativnim sistemima. Specifikacije proizvoda: • Model: XO-CF27 • Bežična veza: Da • Frekvencija: 2.4 GHz • Maksimalna udaljenost: >30 metara • Laser: o Verzija: 3R laser o Maksimalna izlazna snaga: <1 mW o Udaljenost lasera: >200 metara o Talasna dužina: 650 nm (crveni laser, talasna dužina koja određuje boju svetlosti lasera, u ovom slučaju crvena) • Baterija: o Kapacitet: 300mAh litijumska baterija o Trajanje: do 30 sati neprekidnog korišćenja • Kompatibilnost: o Operativni sistemi: Windows XP, 7, 8, 10, MacOS, Linux, Android o USB verzije: USB 1.1, 2.0, 3.0 • Boja: Bela • Brend: XO
XO Daljinski prezenter PPT CF27 Beli
Šifra proizvoda:
XO0336
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
1.490,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680860517 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „XO Daljinski prezenter PPT CF27 Beli“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA1230BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.772,00 RSD
SKU:
RSTRA1230BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033093 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BL TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033130 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.