Wiggle Guralica za Decu sa LED Točkovima – Red – EcoToys Wiggle guralica za decu sa LED točkovima brenda EcoToys je uzbudljiv i inovativan način za igru i zabavu mališana. Ova guralica u crvenoj boji omogućava deci da se kreću napred-nazad bez potrebe za pedalima ili pogonom, koristeći jednostavne pokrete tela. LED točkovi dodaju dodatnu dimenziju zabavi, svetlucajući dok se guralica kreće i stvarajući atraktivan vizuelni efekat. Izrađena od čvrstih i izdržljivih materijala, guralica je stabilna i sigurna za upotrebu, pružajući deci radost i avanturu tokom igre. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x30x20 cm, Težina: 3 kg
WIGGLE GURALICA ZA DECU LED TOČKOVI RED ECOTOYS
Šifra proizvoda:
YM-SW-1 RED-3135
Kategorije: Guralice, Mega popusti, Vozila za decu
4.664,00 RSD Originalna cena je bila: 4.664,00 RSD.4.324,97 RSDTrenutna cena je: 4.324,97 RSD.
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003037 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „WIGGLE GURALICA ZA DECU LED TOČKOVI RED ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.