Wiggle Guralica za Decu sa LED Točkovima – Red – EcoToys Wiggle guralica za decu sa LED točkovima brenda EcoToys je uzbudljiv i inovativan način za igru i zabavu mališana. Ova guralica u crvenoj boji omogućava deci da se kreću napred-nazad bez potrebe za pedalima ili pogonom, koristeći jednostavne pokrete tela. LED točkovi dodaju dodatnu dimenziju zabavi, svetlucajući dok se guralica kreće i stvarajući atraktivan vizuelni efekat. Izrađena od čvrstih i izdržljivih materijala, guralica je stabilna i sigurna za upotrebu, pružajući deci radost i avanturu tokom igre. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x30x20 cm, Težina: 3 kg
WIGGLE GURALICA ZA DECU LED TOČKOVI PURLE ECOTOYS
Šifra proizvoda:
YM-SW-1 PURPLE-3149
Kategorije: Guralice, Mega popusti, Vozila za decu
4.400,00 RSD Originalna cena je bila: 4.400,00 RSD.4.050,00 RSDTrenutna cena je: 4.050,00 RSD.
20 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
20 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003044 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „WIGGLE GURALICA ZA DECU LED TOČKOVI PURLE ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.