Wiggle Guralica za Decu sa LED Točkovima – Pink – EcoToys Wiggle guralica za decu sa LED točkovima brenda EcoToys u roze boji pruža fantastičnu zabavu i uzbuđenje za vaše mališane. Ova inovativna guralica omogućava deci da se kreću koristeći jednostavne pokrete tela, bez potrebe za pedalama ili pogonom. LED točkovi svetlucaju dok se guralica kreće, dodajući šareni i atraktivan vizuelni efekat koji će oduševiti svako dete. Izrađena je od čvrstih i izdržljivih materijala, što je čini stabilnom i sigurnom za igru, dok dizajn u roze boji dodaje veselost i stil. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x30x20 cm, Težina: 3 kg
WIGGLE GURALICA ZA DECU LED TOČKOVI PINK ECOTOYS
Šifra proizvoda:
YM-SW-1 PINK-3136
Kategorije: Guralice, Mega popusti, Vozila za decu
4.664,00 RSD Originalna cena je bila: 4.664,00 RSD.4.324,97 RSDTrenutna cena je: 4.324,97 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003013 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „WIGGLE GURALICA ZA DECU LED TOČKOVI PINK ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.