Ova prelepa kolica za guranje sa više aktivnosti su odlična za pomoć deci da nauče da hodaju. Pogodna su za decu uzrasta od 12 meseci i više, a dolaze sa nevidljivom, uklonjivom kočnicom koja vam omogućava da zaustavljate i otpuštate točkove po potrebi, tako da možete kontrolisati brzinu kolica dok vaše dete uči. Pored toga što pomažu vašem detetu da stane na noge, kolica mu takođe pružaju 9 različitih načina da testira svoje motoričke veštine i spretnost: abakus, kutiju sa oblicima, lavirint, zupčanike, rotacioni prekidač sa ugrađenim zvukom, dugme za grebanje, uvećavajuće rotirajuće ogledalo, bubanj i metalni ksilofon za razvoj muzičkog sluha. A sa svojom filcanom podlogom za smanjenje buke padajućih blokova i tihim točkovima, naši dizajneri su zaista mislili na sve! S obzirom na sve to i njihov moderan dizajn, vi i beba ćete ih sigurno voleti! Volimo prirodno drvo ovih kolica za rani razvoj i belo-sivu šemu boja, koja je naglašena prskanjem boja koje dolaze sa devet različitih aktivnosti! Kolekcija „Slatka čaura“ sadrži igračke za bebe nežnih boja i zaobljenih oblika, pružajući širok spektar zabavnih aktivnosti koje će bebe i mališane zabavljati satima!
VISESTRUKE AKTIVNOSTI – KOLICA ZA BEBE SWC
Šifra proizvoda:
J04410
Kategorije: Drvene guralice, Drvene igračke
9.300,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,95 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217344108 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VISESTRUKE AKTIVNOSTI – KOLICA ZA BEBE SWC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.