Pogodno za decu od 12 meseci do 3 godine
Podesiva ručka i nečujni točkovi
8 aktivnosti
Napravite mesta za najslađu mačku od svih! Naša riđa mačka širom otvorenih očiju uvek je spremna za šetnju i istraživanje sa bebom! Ova drvena multiaktivna hodalica za bebe pratiće decu od 1 godine zahvaljujući mnoštvu malih igrica na 3 strane! Zabavite se i razvijajte svoje fine motoričke sposobnosti i spretnost uz 8 razigranih aktivnosti naše pametne mačke: petlja za ribu, tradicionalni sorter oblika i mali klizač miša na prednjoj strani, trag miša na jednoj strani, zupčanici i dugme za zvuk na morskom dnu s druge strane. Da bi se kod dece razvilo čulo dodira, velike oči naše mačke se okreću i njeni obrazi su napravljeni od filca. Ova divna šetačica za više aktivnosti je posebno pogodna za učenje hodanja; zahvaljujući ručki podesivoj po visini (od 47 do 53 cm), ova hodalica se može prilagoditi visini vašeg deteta, pa se stoga može koristiti od 12 meseci do 3 godine. Za veću sigurnost, opremljena je Nevidljiva i uklonjiva kočnica koja omogućava da se točkovi zaključaju i postepeno otpuštaju kako bi se kontrolisala brzina hodalice tokom učenja (pogodno za decu od 12 meseci, njena 4 tiha gumena točka ne obeležavaju sve). morate da date ime ovom novom saputniku.
VISESTRUKE AKTIVNOSTI – BEBA SETAC MACKE
Šifra proizvoda:
J08005
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
8.090,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217380052 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VISESTRUKE AKTIVNOSTI – BEBA SETAC MACKE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.