Grebajte, lepite i savijajte, itd. Ova kutija sadrži više umetničkih i zanatskih aktivnosti za decu uzrasta od 7 godina i više! Sadrži sve što vam je potrebno što se tiče lepih dekoracija, za zabavu: 3 maske za grebanje, idealne za razvoj fine motorike, hvatač snova i 1 origami dijamantski venac za ukrašavanje vaše sobe i 6 šarenih slika za ukrašavanje mozaicima ili šljokicama. Ovaj kompletan kreativni umetnički komplet je idealan za razvoj spretnosti i kreativnosti. To je pametan način da se zaokupi deca koja će moći da se duže vreme koncentrišu na istu aktivnost i zauzvrat budu ponosna na konačne rezultate. Takođe je odlična ideja za zabavu gostiju na rođendanskoj zabavi!
VISESTRUKE AKTIVNOSTI – 11 LEPIH DEKORACIJA
Šifra proizvoda:
J07888
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.400,00 RSD
44 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
44 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,72 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217378882 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VISESTRUKE AKTIVNOSTI – 11 LEPIH DEKORACIJA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.