MULTIFUNKCIONALNA PILATES PLATAFORMA Multifunkcionalna platforma brenda ModernHome predstavlja praktičnu spravu za pilates, jogu i rehabilitaciju. Napravljena od PP plastike i EVA pene, obezbeđuje izdržljivost i udobnost tokom vežbi. Mehanizam sa oprugom podržava pokrete unazad, dok trake za otpor i ručke za sklekove aktiviraju mišiće gornjeg dela tela. Ugrađeni LCD ekran sa tajmerom može se montirati u dve pozicije, što omogućava jednostavno praćenje treninga. Mekana podloga za kolena, rukohvati od pene i protivklizne površine garantuju udobnost i sigurnost. Nakon savijanja, platforma se lako skladišti ispod kreveta ili u ormaru. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju; svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 56,5 × 42,5 × 13 cm Težina: 4,5 kg
Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome
Šifra proizvoda:
GB-PL-01-4502
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
7.499,00 RSD Originalna cena je bila: 7.499,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
11 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008018 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za igračke i knjige šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3183
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
QUANTEK Q1205 ZIDNA GERJALICA SA TAJMEROM 2000W IP22 ZAŠTITA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
Q1205
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | QUANTEK |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8606111064621 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000BLK0000-4007
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923298 |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000GRY0000-4008
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923304 |
Hranilica za bebe 2u1 Beige ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
HC508 BEIGE-4100
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006328 |
Drveni set Dvorac putokaz Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW10110
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj logičkog razmišljanja, Razvoj preciznosti pokreta |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Plava, Zelena, Žuta |
| Uzrast | 18m+ |
| Mega popusti | Igračke |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.