Zvuk i svetlost
Šareni dizajn
Dodaci uključeni za igranje odmah
Pripremite ukusna mala jela za svoje prijatelje, baš kao mama i tata, i postanite Mali kuvar! Happi Dai Cooker od potpunog drveta uključuje sat, klin za kašike, metalni sudoper, 2 rotirajuća dugmeta sa bukom, LED ploču za kuvanje koja proizvodi zvuk (kada jednom pritisnete crvena dugmad, možete da upalite svetla indukcionih ploča za kuvanje; kada dvaput pritisnete crvenu dugmad, možete čuti zvuk ključale vode nakon 30 sekundi ili ako pritisnete treći put na crvenu dugmad. Uključeno je 7 dodataka: 1 metalna kašika, 1 metalni tiganj, 1 metalno cjedilo, 1 držač za lonce i 3 kartonske kutije za hranu. Kao prava kuhinja, poseduje dva točkića sa zvučnim efektima za uključivanje dva indukciona šporeta, rernu i orman sa magnetnim vratima. Visina radne ploče: 50 cm.
VELIKI SPORET SRECAN DAN
Šifra proizvoda:
J06564
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
15.890,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
6 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,80 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365646 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKI SPORET SRECAN DAN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.