Zvuk i svetlost
Dvostrano: kuhinja i mašina za veš, za više igrača
Jedinstven i moderan dizajn sa zakrivljenim drvetom
Danas je to porodična večera u šik i modernom restoranu oko prelepog Reverso dvostranog drvenog šporeta! Meke boje, jedinstven i moderan stil sa zaobljenim oblicima, više mogućnosti za igru zahvaljujući aktivnostima na obe strane kuhinje, sve to u kombinaciji sa lepim karakteristikama … to je san svih kuvara i domaćina! Njegova dvostrana strana je prava prednost! On deci od 3 godine nudi odlično igralište, sami ili sa drugima, izmišljajući priče kako na kuhinjskoj, tako i na posteljini! Ovaj Reverso štednjak je pun funkcija: metalni sudoper i ploča za indukciju zvuka i svetlosti. Samo jednom pritisnite crvena dugmad i tanjiri će se upaliti, a zatim drugi put da čujete zvuk ključale vode. Zvuk i svetlo se automatski isključuju nakon 30 sekundi ili kada se tasteri pritisnu treći put. Za realističan aspekt, tu su i 2 okretna dugmeta sa zvučnim efektima, rerna, mikrotalasna, orman sa magnetnim vratima. Da biste upotpunili ovu prelepu kuhinju, uključeno je 7 metalnih dodataka: 1 tiganj, 1 šerpa, 1 cedilo, 1 kašika, 1 lopatica, 1 kašika za glodanje, 1 kašika za testeninu i na kraju 1 držač za lonac od tkanine. Na poleđini možete otkriti svet čišćenja veša sa mašinom za pranje veša, policama za odlaganje, satom sa kazaljkama za okretanje i 2 dugmeta za programiranje sa zvučnim efektima! Njegov divan okrugli stil, koji kombinuje prirodno drvo, vodeno zelenu i belu, unapređen je ovim starinskim geometrijskim šarama. Dopašće se i deci i roditeljima! Zahvaljujući ovoj prelepoj imitaciji igračke sa originalnim konceptom, vašoj deci neće nedostajati ništa da zamišljaju duge i lepe priče! Visina radne površine: 50 cm.
VELIKI SPORET REVERSO
Šifra proizvoda:
J06594
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
23.500,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
4 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12,30 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365943 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKI SPORET REVERSO“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.