Zvuk i svetlost
Glitteri design
Dodaci uključeni za igranje odmah
Kako je kuvanje uvek zadovoljstvo, Janod vas poziva da otkrijete Candi Chic Big Cooker u slatkim bombonima i bojama bombona! Kuvanje je savršena imitacija igre koja omogućava deci da se izgrade kroz mnoga iskustva učenja: integrišu kodove svog okruženja koje samostalno ponavljaju, razvijaju svoj jezik, svoju maštu i svoje motoričke veštine! Dečji šporeti su stoga veoma bogate i kompletne igre! Ova ružičasta i zlatna drvena šporet odvešće decu od 3 godine na putovanje u zemlju slatkih i delikatnih ukusa. Savršeno je opremljen i mališani će moći da se zamisle u pravoj kuhinji zahvaljujući brojnim dodacima: kuki za kačenje metalne kutlače, metalnoj šerpi i poklopcu i tri kartonske kutije za hranu (sok od pomorandže, kakao, šećer). Takođe volimo LED ploču za indukciju zvuka! Samo jednom pritisnite crvena dugmad i tanjiri će se upaliti, a zatim drugi put da čujete zvuk ključale vode. Zvuk i indukcione ploče se automatski isključuju nakon 30 sekundi ili ako pritisnete crveni taster treći put. A da bi vas pretvorili u pravog malog kuvara, ne možete a da ne cenite rernu i njena 3 rotirajuća dugmeta sa zvučnim efektima, mikrotalasnu pećnicu, orman za odlaganje pribora, sudoperu od nerđajućeg čelika i sat, kako bi stvari bile organizovane! Ovaj prelepi Candi Chic šporet idealan je da kuvanje učini odličnim specijalitetom vaše dece! Visina radne ploče: 50 cm. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala
VELIKI SPORET CANDY CHIC
Šifra proizvoda:
J06554
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
15.890,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
3 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365547 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKI SPORET CANDY CHIC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.