Dobrodošli u svet organizacije i stila uz naš platneni garderober brenda ModernHome. Ovaj elegantni komad nameštaja ne samo da zadovoljava estetske standarde, već pruža i izuzetnu funkcionalnost za vaš prostor. Metalna konstrukcija ovog garderobera, upotpunjena izdržljivim prakticnim policama i polipropilenskim konektorima, osigurava čvrstinu i stabilnost čak i kada je potpuno popunjen. Ovaj detalj čini naš garderober pouzdanim rešenjem za čuvanje i organizaciju različitih vrsta garderobe, obuće, posteljina, peskira i još mnogo toga. Dve horizontalne sipke pružaju odličan prostor za odlaganje košulja, sakoa, kaputa i jakni. Ovaj praktičan raspored omogućava lako pretraživanje i pristup vašoj odeći, čineći svakodnevne aktivnosti bržim i jednostavnijim. Dodatno, garderober je opremljen platnenom rolo zavesom koja štiti vaše stvari od vlage i prašine. Ova zavesa ne samo da čuva vašu garderobu, već i doprinosi celokupnom izgledu garderobera, pružajući mu sofisticiran i moderni izgled. ModernHome platneni garderober je vaš idealan saputnik za očuvanje reda i elegancije u vašem domu. Pogodan za raznovrsnu upotrebu, ovaj garderober savršeno se prilagođava vašim potrebama i doprinosi organizovanom i lepom prostoru.
Veliki platneni garderober sa policama 3
Šifra proizvoda:
PJJSC002-466
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
4.640,00 RSD Originalna cena je bila: 4.640,00 RSD.4.350,00 RSDTrenutna cena je: 4.350,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979233 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki platneni garderober sa policama 3“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |
Polica za cveće dark walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011D
| Težina | 4,8 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.