Drveni toaletni sto za decu marke ECOTOYS je jedinstveni komad nameštaja posebno dizajniran za najmlađe. Ima veliko ogledalo i roze dodatke koji mu dodaju šarm i eleganciju. Toaletni sto je savršeno mesto za male devojčice koje vole da se igraju šminkom i stilizovanjem. Napravljen od visokokvalitetnog drveta, garantuje dugotrajnost i bezbednost tokom igre. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u šarenu maloprodajnu kutiju, a svi delovi toaleta su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 66,5 × 46 × 17,5 cm Težina: 7,7 kg
Veliki drveni toaletni sto za decu sa ogledalom i roze dodacima, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
W08H188B-4475
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice
12.200,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
12 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003983 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki drveni toaletni sto za decu sa ogledalom i roze dodacima, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF6051
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793380 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva kutija za odlaganje igračaka i odeće plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK01
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793847 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica sa 9 kutija za odlaganje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3006
| Težina | 5,25 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793656 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Komoda i drvena klupa za odlaganje dečijih igračaka i knjiga bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.590,00 RSD
SKU:
JVTR-3086
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793663 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.690,00 RSD
SKU:
JVTR-3278
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793595 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.