Veliki drveni sto za šminkanje je savršen komad nameštaja za svaku elegantnu malu devojčicu koji kombinuje funkcije igračke i elegantnog dodatka za sobu. Napravljen od drveta i roze MDF ploče stočić se odlikuje čvrstom i stabilnom konstrukcijom. Ima široku fioku za pribor koja se izvlači, kao i veliki radni površinu koja omogućava skladištenje svih dragocenosti i pribora. Dekorativno ogledalo u prelepom okviru dodaje šarm i omogućava posmatranje stilizovanja i igara. Stočić dolazi i sa stabilnom i udobnom stolicom koja se uklapa u celokupni stil. Pakovanje: Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, a ceo set je pravilno osiguran kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 80x47x16 cm, težina: 11,9 kg
Veliki drveni sto za šminkanje za devojčice sa ogledalom, Pink, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
FH-KF200011-P-3685
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte, Mega popusti
14.200,00 RSD Originalna cena je bila: 14.200,00 RSD.13.029,50 RSDTrenutna cena je: 13.029,50 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
17 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978335 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki drveni sto za šminkanje za devojčice sa ogledalom, Pink, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.