Toaletni sto ECOTOYS namenjen je deci starijoj od 3 godine. Njegov stilski izgled i čvrsta drvena konstrukcija obezbeđuju sigurnost i dugotrajnost. Najveći adut je trostruko ogledalo – glavno centralno ogledalo sa dva podesiva bočna panela. Roze ram sa zvezdicama i zlatnom krunom stvara zaista bajkovitu atmosferu. Ispod radne površine nalazi se praktična fioka sa ručkom – savršena za čuvanje malih blaga. Set takođe uključuje udoban tabure, savršeno prilagođen visini stola za svakodnevnu igru. Dimenzije stola: 30 × 59,5 × 99 cm Visina radne površine: 56 cm Dimenzije glavnog ogledala: 23,5 × 29 cm Dimenzije taburea: 26 × 26 × 35,5 cm PAKOVANJE Proizvod je upakovan u ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 66 × 34 × 30 cm Težina: 10 kg
Veliki dečiji toaletni sto za devojčice sa trostrukim ogledalom, stolicom i fiokom, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
W08H094-4473
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice, Mega popusti
14.290,00 RSD Originalna cena je bila: 14.290,00 RSD.13.590,00 RSDTrenutna cena je: 13.590,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817007554 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki dečiji toaletni sto za devojčice sa trostrukim ogledalom, stolicom i fiokom, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-4808-N
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793700 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator za igračke i knjige roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6018
| Težina | 6,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793403 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5865
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793465 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.