Sastavite svet i njegova čuda u samo 300 komada!
Idealno za promovisanje opuštajućeg vremena među decom od 7 i više godina.
Uključen je model plakata za napredak sopstvenim tempom dece.
Krenite na putovanje oko sveta sa našom ogromnom raznobojnom slagalicom! Otkrijte svet kao nikada ranije sa ovom ogromnom slagalicom od 300 delova za decu uzrasta od 7 godina i više. Različita boja predstavlja svaki kontinent kako bi se stvorio živopisan mozaik naše planete sa ultra-detaljnim ilustracijama. Efikasan i zabavan način za učenje geografije i otkrivanje specijaliteta svake zemlje. Uključen je poster koji pomaže deci da sastave slagalicu i povećaju svoje znanje. Deca mogu povremeno da provere poster da prate njihov napredak. A kada se završi, skladištenje je dečija igra! Naša slagalica se lako može čuvati u svojoj lepoj torbici sa ručkom od tkanine koja se lako prenosi. Deca mogu da ponesu slagalicu gde god da odu, pretvarajući svaki trenutak u zabavnu priliku za učenje. Ova velika slagalica ima dimenzije 99 x 69 cm i postaje prelepa planisfera kada se završi. Proizveden je u Francuskoj od materijala sa sertifikatom FSC™. Dakle, da li ste spremni da otkrijete svet sa svojom porodicom na uzbudljiv način? Zgrabite slagalicu i pustite avanturu da počne!
VELIKA SLAGALICA SVET -300 KOM
Šifra proizvoda:
J02549
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
3.100,00 RSD
57 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
57 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,00 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKA SLAGALICA SVET -300 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.