VELIKA RADIONICA SA ALATOM ZA DECU Igračka koja podseća na pravi radni sto, savršena za male majstore i entuzijaste „uradi sam“. Napravljena je od bezbedne i izdržljive plastike. Set sadrži čak 39 različitih elemenata. Deca imaju pristup zidu sa alatima koji uključuje: čekić, ključ, šrafciger, testeru i vertikalnu bušilicu. Sto ima posebne otvore za zavrtanje delova. PAKOVANJE – Igračka je upakovana u šarenu kutiju, obmotanu crnom stretch folijom, a svi delovi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 69 x 51 x 11 cm Težina: 2,5 kg
Velika radionica Tool & Brains, 39 delova ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HC121811-4374
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
3.960,00 RSD Originalna cena je bila: 3.960,00 RSD.3.708,00 RSDTrenutna cena je: 3.708,00 RSD.
81 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
81 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089065524 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika radionica Tool & Brains, 39 delova ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.