Superior EcoToys Velika Radionica sa Alatom za Decu Opis proizvoda: Ova radionica ima mnogo interesantnih funkcija i mogućnosti. Na dnu radne površine nalazi se polica za alat ili druge dodatke. Na glavnoj tabli se nalaze rupe u koje se mogu uvrtati šrafovi i spojnice. Radna površina takođe ima šrafciger bez koga nijedan majstor ne može. Budući da je red osnova, radionica je opremljena sortirima i posebnim mestima za smeštanje alata. Pakovanje: Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kartonsku kutiju, svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 71 x 50 x 8 cm, Težina: 2.5 kg
VELIKA RADIONICA SA ALATOM SA DECU SUPERIOR ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HC102648(57008)-1341
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
4.660,00 RSD Originalna cena je bila: 4.660,00 RSD.4.324,97 RSDTrenutna cena je: 4.324,97 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089065531 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKA RADIONICA SA ALATOM SA DECU SUPERIOR ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.