Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS Velika podloga za igru ECOTOYS sa motivima farme 02 pruža vašem detetu siguran, zabavan i edukativan prostor za igru. Sastavljena od 21 dela izrađenog od visokokvalitetne EVA pene, podloga omogućava lako sklapanje u različite oblike, poput slagalice. Dimenzije podloge od 90.5×90.5 cm pružaju dovoljno prostora za igru, dok mekani materijal štiti dete od hladnih podova. Motivi farme sa životinjama podstiču dečiju kreativnost i maštu, dok u isto vreme pomažu razvoju motorike i koordinacije. Ova podloga je otporna na habanje, jednostavna za održavanje i lako se sklapa za odlaganje, što je čini idealnim izborom za svakodnevnu upotrebu kod kuće. Podloga ECOTOYS je savršeno rešenje za roditelje koji žele svom detetu da pruže siguran i udoban prostor za igru.
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA019
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
2.392,00 RSD Originalna cena je bila: 2.392,00 RSD.2.214,50 RSDTrenutna cena je: 2.214,50 RSD.
12 na zalihama
12 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.484,00 RSD
SKU:
0121
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Kinderkraft podloga za igru cozyplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KPCOZY00LG0000
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.