Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS Velika podloga za igru ECOTOYS sa motivima farme izrađena je od EVA pene, pružajući vašem detetu siguran i udoban prostor za igru. Sa dimenzijama 90.5×90.5 cm, ova podloga se sastoji od 21 dela koji se lako slažu poput slagalice, omogućavajući kreiranje različitih oblika i dizajna. Zahvaljujući izdržljivom materijalu, podloga je otporna na habanje, mekana na dodir, a ujedno pruža izolaciju od hladnih podova. Motiv farme sa životinjama dodatno podstiče maštu i kreativnost kod dece, dok istovremeno doprinosi razvoju motorike i koordinacije. Podloga se lako čisti i sklapa, što je čini praktičnom za svakodnevnu upotrebu i jednostavnu za odlaganje. Idealan je izbor za decu svih uzrasta, pružajući im siguran i zabavan prostor za igru kod kuće.
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA020
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
2.390,00 RSD
22 na zalihama
22 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru za decu safari puzzle 9 elemenata 93x93cm Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA009
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769975280 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 33k33k10 cm, dimenzije proizvoda 93cm x 93cm |
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Kinderkraft podloga za igru cozyplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KPCOZY00LG0000
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.