Drvena gitara marke ECOTOYS namenjena je deci od 3 godine. Ima 6 žica – 3 metalne i 3 najlonske, što omogućava deci da sviraju kako jednostavne melodije, tako i naprednije zvuke. Gitara je opremljena vratom sa 18 pragova i glavom sa čivijama za ručno štimovanje. Zahvaljujući klasičnom izgledu i čvrstoj drvenoj konstrukciji, instrument izgleda kao prava akustična gitara, podstičući decu da istražuju muziku i kreativnu igru. Mogućnost zamene žica čini je ne samo igračkom, već i odličnim uvodom u učenje sviranja pravog instrumenta. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačan transportni karton, a svi elementi su pažljivo osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 77 × 31,5 × 8 cm Težina: 1,6 kg
Velika klasična drvena gitara za decu sa 6 žica – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HX18022-30 NAT-4410
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
4.890,00 RSD Originalna cena je bila: 4.890,00 RSD.4.550,00 RSDTrenutna cena je: 4.550,00 RSD.
29 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
29 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979288 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika klasična drvena gitara za decu sa 6 žica – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.