VELIKA DRVENA KUCA ZA LUTKE Velika kućica za lutke sa garniturom drvenog nameštaja, namenjena deci od 3 godine. Konstrukcija je bezbedna za decu i ima pravu visinu za igru sa Barbi lutkama. Komplet sadrži 9 komada nameštaja i nudi 3 nezavisna nivoa sa ukupno 5 soba, koje odražavaju pravu kuću. Ova igračka je dizajnirana da razvije dečju maštu, kreativnost i ručne veštine. Boje su odabrane tako da kuća izgleda odlično ne samo u dečijoj sobi, već iu dnevnoj sobi. PAKOVANJE Igračka je upakovana u posebno ojačanu kutiju za transport, svi elementi kućice su propisno obezbeđeni da se ne oštete prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 87X43X13 cm, Težina: 12kg
VELIKA DRVENA KUCICA ZA LUTKE
Šifra proizvoda:
D8112-648
Kategorije: Drvene igračke, Kućice za lutke, Mega popusti
14.900,00 RSD Originalna cena je bila: 14.900,00 RSD.13.900,00 RSDTrenutna cena je: 13.900,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
12 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000197 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKA DRVENA KUCICA ZA LUTKE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.