Vatrogasci, požar je! Alarm se oglasi, vreme je da uskočite u svoj najbolji kamion i neustrašivo se vozite ka požaru koji treba ugasiti! Za sate vatrogasne zabave i priča, nema ništa bolje od prelepe drvene vatrogasne stanice na 2 sprata, koja je dobro opremljena i ima zaokružen izgled! U ovoj veličanstvenoj FSC® drvenoj igrački iz asortimana Bolid, naći ćete sve što vam je potrebno da zadovoljite mlade ljubitelje vatrogasne brigade! Od 2 godine deca će moći da zamišljaju najdivnije avanture oživljavanjem vozila koja obuhvataju: 2 automobila, 1 hitnu pomoć, 1 vatrogasno vozilo i 1 helikopter da bi mogli da se igraju u vazduhu! Mehanički lift vam omogućava da podignete automobile do poslednjeg sprata! Na rampi se nalaze 2 vatrogasna lika (ne mogu se ukloniti), koji se kreću po njoj i uvek su spremni da krenu u akciju! Volimo harmonične boje ove prelepe igračke koja razvija maštu i radi na motoričkim veštinama male dece. Na određenim elementima možete videti boju drveta za još veću autentičnost. Dimenzije vatrogasnog doma: 42 x 68,5 x 32 cm. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
VATROGASNA STANICA
Šifra proizvoda:
J04639
Kategorije: Drvene igračke, Garaže
7.800,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217346393 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VATROGASNA STANICA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.