Format: 21.6 x 27.8 cm, Broj strana: 40, Pismo: latinica, Povez: mek
Uvod u kodiranje
Šifra proizvoda:
p1000064
Kategorije: Igračke, Knjige za decu
Knjiga „Uvod u kodiranje“ sadrži pažljivo osmišljene zabavne zagonetke, slovne lavirinte, asocijacije i likovne zadatke pomoću kojih deca upoznaju svet kodova, slova i brojeva. Deca mogu naučiti na koji način da dekodiraju poruke, ali i da sami kreiraju svoje kodove koje će kasnije koristiti sa prijateljima za slanje tajnih poruka. Rešavanjem zadataka kodiranja i dekodiranja deca razvijaju logičko razmišljanje, kreativnost, koncentraciju i usvajaju osnovne veštine programiranja.
599,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Uvod u kodiranje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.