Ukulele Gitara za Decu – 4 Žice, Crna Ova crna ukulele gitara sa 4 najlonske žice je idealan izbor za male muzičare koji žele da istraže svet muzike. Sa modernim dizajnom i prilagođenom veličinom za decu, ova ukulele podstiče kreativnost i muzičke veštine kod najmlađih. Karakteristike: Prilagođena za početnike: Ova ukulele je savršena za dečje ruke, omogućavajući lako učenje i sviranje osnovnih akorda. Najlonske žice su mekane, pružajući udobnost i sigurnost pri sviranju. Kvalitetna izrada: Gitara je izrađena od izdržljivog drveta, pružajući dugotrajnu zabavu i sigurnost tokom igre. Moderan dizajn: Ukulele dolazi u elegantnoj crnoj boji, sa stilizovanim izgledom koji privlači pažnju i inspiriše dete da svira. Razvoj muzičkih sposobnosti: Sviranjem ove ukulele, deca razvijaju osećaj za ritam, koordinaciju pokreta i osnovno muzičko znanje. Realističan zvuk: Iako je namenjena deci, ova ukulele proizvodi pravu muziku, omogućavajući mališanima da se zabave dok uče. Ova ukulele je savršena za decu stariju od 3 godine koja žele da započnu svoj muzički put na zabavan i kreativan način.
Ukulele gitara za decu 4 zice crna
Šifra proizvoda:
MF019D BLACK-3162
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
2.992,00 RSD Originalna cena je bila: 2.992,00 RSD.2.770,70 RSDTrenutna cena je: 2.770,70 RSD.
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769975792 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ukulele gitara za decu 4 zice crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.