Ukulele Gitara za Decu – 4 Žice, Braon Ova drvena ukulele gitara sa 4 najlonske žice je savršena igračka za male muzičare. Dizajnirana da podstakne interesovanje za muziku kod dece, pruža priliku za učenje osnovnih akorda i razvijanje osećaja za ritam i melodiju. Karakteristike: Idealna za početnike: Ukulele je prilagođena dečjim rukama, olakšavajući učenje i sviranje prvih melodija. Najlonske žice su mekše i sigurnije za male prste. Kvalitetna izrada: Izrađena od visokokvalitetnog drveta, ova ukulele je lagana i izdržljiva, što je čini idealnom za svakodnevnu igru i vežbanje. Autentičan dizajn: Ukulele dolazi u elegantnoj braon boji sa prirodnim drvenim finišem, što joj daje klasičan i privlačan izgled. Razvoj muzičkih veština: Pomaže deci da razviju osnovne muzičke sposobnosti, uključujući ritam, sluh i koordinaciju prstiju. Prava muzika: Iako je igračka, ukulele proizvodi pravu muziku, omogućavajući deci da uživaju u sviranju i eksperimentisanju sa zvukovima. Ova ukulele je idealna za decu koja žele da istraže svet muzike na zabavan i kreativan način. Preporučuje se za uzrast od 3 godine i više.
Ukulele gitara za decu 4 zice braon
Šifra proizvoda:
MF019E BROWN-3161
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
2.992,00 RSD Originalna cena je bila: 2.992,00 RSD.2.770,70 RSDTrenutna cena je: 2.770,70 RSD.
11 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769975808 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ukulele gitara za decu 4 zice braon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.