Predstavljamo vam Chillafish Scotti Mint trotokat, vrhunsku vožnju za buduće avanturiste! Ovaj inovativni trotokat za decu uzrasta od 3 godine i više redefiniše igru na otvorenom svojom kombinacijom bezbednosti, stila i jednostavnosti korišćenja. Da li je vaš mališan spreman za samostalno istraživanje? Scotti-jev intuitivni mehanizam za upravljanje pruža prirodan i stabilan način deci da razviju ravnotežu i koordinaciju, što ga čini savršenim za njihova prva iskustva sa vožnjom trotineta. Njegova prepoznatljiva dvostruka daska sa integrisanom kočnicom nudi vrhunsku kontrolu i brzu snagu zaustavljanja, obezbeđujući bezbrižnost roditeljima. Napravljen lagano sa visokokvalitetnim ABEC-5 točkovima, garantuje glatke i radosne vožnje. Pored toga, podesiva ručka bez alata čini transport i skladištenje lakim. Zapalite njihovu avanturu i gledajte ih kako samouvereno krstare ovim jednostavnim, lepim, zabavnim i kvalitetnim trotinetom od Chillafish-a! . Intuitivni mehanizam za upravljanje . Stilska dvostruka daska . Integrisani sistem kočnice . Podesiva ručka bez alata . Visokokvalitetni ABEC-5 točkovi . Lagan i prenosiv dizajn
Trotinet Scotti 2 sa 3 točka do 50kg mint Chillafish
Šifra proizvoda:
SW12669
Kategorije: Trotineti, Vozila za decu
7.999,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Chillafish |
| Pol | Muški, Univerzalno |
| Boja | Mint |
| Uzrast | 3g+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trotinet Scotti 2 sa 3 točka do 50kg mint Chillafish“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.