Trkački automobil a daljinsko upravljanje u razmeri 1;18, 27MHz, 4- kanalni._x000D_
U kompletu: 1 vozilo, 1 daljinski._x000D_
Karakteristike: vozi u svim pravcima do 10 km/h, domet upravljanja do 25 m, svetlo._x000D_
Materijal: plastika. Baterije: za daljinski 4 x AA, 1,5V i 2 x AA, 1,5V za auto – nisu uključene u set.Dolazi u dve boje koje možete izabrati:žuto-plava i zeleno-ružičasta._x000D_
Cena se odnosi na jedan komad. Preporučeni uzrast: 3+._x000D_
Veličina proizvoda: 26x11x7cm. Dimenzije kutije: 34x16x14,5 cm._x000D_
Za sve ljubitelje automobilskih trka i brzih automobila dolazi ovaj savršeno dizajniran trkački automobil na daljinsko upravljanje u 2 različite boje. Uz vozilo dolazi i daljinski upravljač koji omogućava potpunu kontrolu nad vozilom. Daljinski upravljač ima funkcije vožnje napred, nazad, levo i desno. Ovaj trkački automobil garantuje najviši kvalitet zabave – strastvene trke, neverovatne vratolomije, brzinu i savršenu kontrolu vozila.
Trkacki automobil „Perfect“ na daljinsko upravljanje, 1:18
Šifra proizvoda:
49-261000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
1.599,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223492611 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trkacki automobil „Perfect“ na daljinsko upravljanje, 1:18“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.