Trimer Vox PHC9001B
Šifra proizvoda:
8606033881467
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.490,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881467 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Napajanje | 1200 mAh litijumska baterija |
| Dimenzije | 197 mm x 50 mm x 38 mm |
| Ostalo | – Litijumska baterija kapaciteta 1200 mAh – DC motor – ON/OFF dugme – Fiksno i pokretno sečivo od punog čelika – LED displej – Vreme punjenja 150 minuta – Vreme korišćenja 120 minuta |
| Oprema | – 13 češljeva u boji – Makaze – Ulje – Četkica – Kecelja za šišanje |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Vox PHC9001B“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Fen za kosu 40.404
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8051772719586
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719586 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro 32mm DIVA04
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
14.190,00 RSD
SKU:
5060412983013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983013 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature touch styler DIVA09
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412983112
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983112 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.