Trimer Vox HBT102B
Šifra proizvoda:
8606033881238
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
1.890,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881238 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu, nos i uši |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dodatne opcije | – Litijumska baterija kapaciteta 600 mAh – 2 brzine – Keramičke oštrice – Vreme punjenja 90 minuta – Vreme korišćenja 90 minuta – Litijumska baterija 350 mAh – ON/OFF dugme – Vreme punjenja 90 mi |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Vox HBT102B“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.