Trimer Vox GS860S
Šifra proizvoda:
8606033881436
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
3.290,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881436 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu, nos i uši |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dodatne opcije | – T nozić – U nožić – Brijač – Trimer za nos i uši – Trimer za obrve – Češljići za trimovanje – Bočica ulja – Litijumska baterija kapaciteta 600 mAh – ON/OFF dugme – LED displej – Vreme punj |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Vox GS860S“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro 32mm DIVA04
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
14.190,00 RSD
SKU:
5060412983013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983013 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
043917963556
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.