Trimer Rowenta TN6044
Šifra proizvoda:
3121040092873
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.800,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040092873 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterija |
| Karakteristike | – Demontažni dodatak za šišanje – Čišćenje: Ceo trimer može da se pere – Pribor za čišćenje: Ulje + četka – Indikator punjenja: LED – Odlaganje: Case – Wet & Dry upotreba – Boja ut |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Rowenta TN6044“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Color Pro Cordless Combo 09649-916 – Bežični aparat za šišanje + bežični trimer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.050,00 RSD
SKU:
0043917031507
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917031507 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.