Samooštreća sečiva od 100% nerđajućeg čelika su napravljene da traju, za izdržljivu upotrebu svaki dan. Vodootporan, bežični dizajn omogućava dodatnu praktičnost i čini ga idealnim za upotrebu ispod tuša. Sve ovo uz do 120 minuta snage i LED indikator koji pokazuje status baterije – za spokojno brijanje.
Trimer Rowenta TN602L
Šifra proizvoda:
3121040087039
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.750,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040087039 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | 100-240 V |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Rowenta TN602L“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro 32mm DIVA04
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
14.190,00 RSD
SKU:
5060412983013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983013 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.