Trimer Rowenta TN4422
Šifra proizvoda:
3121040067451
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
4.190,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040067451 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterija |
| Karakteristike | – Širina noža 2.5 cm – Podešavanje dužine 5 nivoa – Minimalna dužina dlake 3mm – Maksimalna dužina dlake 7mm – Preciznost 1mm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Rowenta TN4422“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Depilator 3BEPI001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8056420221039
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.