Trimer Rowenta TN3011
Šifra proizvoda:
3121040082188
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.949,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040082188 |
| Vrsta aparata | Higijenski trimer |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Zahvaljujući sistemu sečiva koje rotira 360° i genijalnoj Vision tehnologiji, uklanja bezbedno, bezbolno i efikasno čak i najsitnije jedva vidljive dlačice. – Uklanja čak i najsitnije dlačic |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Rowenta TN3011“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.