Trimer Rowenta TN182L
Šifra proizvoda:
3121040086766
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.400,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040086766 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – T-oštrice obložene titanijumom – Kompaktan dizajn – Tip baterije: Li-Ion – Vreme rada: 90 minuta |
| Funkcije | – Podešavanje dužine šišanja: 0.4-1, 3, 5 mm – LED indikator baterije |
| Oprema | – 3 x Češalj (1-3-5 mm) – 1 x Četkica za čišćenje – 1 x Ulje – 1 x Punjač |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Rowenta TN182L“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Color Pro Cordless Combo 09649-916 – Bežični aparat za šišanje + bežični trimer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.050,00 RSD
SKU:
0043917031507
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917031507 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature touch styler DIVA09
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412983112
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983112 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk i podloga za akupresuru C301ACC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
8056420223187
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
043917963556
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.