Trimer Remington NE 3150
Šifra proizvoda:
4008496651351
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
1.490,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496651351 |
| Vrsta aparata | Higijenski trimer |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Na bateriju |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Remington NE 3150“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Depilator 3BEPI001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8056420221039
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Bezicna presa za kosu 40.453
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
8051772719593
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.