Trimer Remington MB3000
Šifra proizvoda:
5038061105698
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
3.790,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 5038061105698 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Radi sa 2 AAA baterije (u kompletu) |
| Karakteristike | – Oštrice se same oštre i imaju Comfort Tips – zaobljene vrhove – Oštrice se skidaju i mogu se prati vodom – Točkić za lako i precizno podešavanje dužine – Češalj promenljive dužine trimo |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Remington MB3000“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro 32mm DIVA04
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
14.190,00 RSD
SKU:
5060412983013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983013 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.