Trimer Remington HC5150
Šifra proizvoda:
4008496652341
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
4.160,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine |
| EAN | 4008496652341 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Baterije i kabl |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Remington HC5150“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk i podloga za akupresuru C301ACC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
8056420223187
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.