Trimer Remington HC5020
Šifra proizvoda:
5038061139082
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.999,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 + 1 godina garancije |
| EAN | 5038061139082 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Putem kabla |
| Karakteristike | – Unapređene samooštreće čelične oštrice – Napajanje putem kabla – 5 češljeva, za dužine trimovanja od 3 – 18 mm (3/6/9/12/18 mm) – Četka za vrat – Četkica za čišćenje – Frizerski če |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Remington HC5020“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Mašinica za šišanje 40.743
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.600,00 RSD
SKU:
8056420220612
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420220612 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Color Pro Cordless Combo 09649-916 – Bežični aparat za šišanje + bežični trimer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.050,00 RSD
SKU:
0043917031507
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917031507 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.