Trimer Remington HC 5035
Šifra proizvoda:
4008496867387
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
4.160,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496867387 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Remington |
| Napajanje | kabl |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Remington HC 5035“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk i podloga za akupresuru C301ACC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
8056420223187
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
043917963556
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.