Trimer Profi Care PC-HSM/R 3051 crni
Šifra proizvoda:
4006160305104
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.390,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160305104 |
| Boja | Crna |
| Brend | Profi Care |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Profi Care PC-HSM/R 3051 crni“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Color Pro Cordless Combo 09649-916 – Bežični aparat za šišanje + bežični trimer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.050,00 RSD
SKU:
0043917031507
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917031507 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.