Trimer Philips QP2724/31
Šifra proizvoda:
8720689035958
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.090,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689035958 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 45 minuta – Automatski napon: 5 V – Punjenje: 8 sati potpunog punjenja |
| Oprema | – 3 x Češalj (1, 3, 5 mm) – 1 x Zamenska oštrica 360 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Philips QP2724/31“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Color Pro Cordless Combo 09649-916 – Bežični aparat za šišanje + bežični trimer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.050,00 RSD
SKU:
0043917031507
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917031507 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Bezicna presa za kosu 40.453
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
8051772719593
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.