Trimer Philips MG5920/15
Šifra proizvoda:
8720689002219
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.790,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689002219 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Ostalo | – Vreme rada do 120 minuta, – Punjenje 60 minuta, – Litijum-jonska baterija, – Maksimalna potrošnja energije 5W, – Ergonomska gumena drška |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Philips MG5920/15“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kamen za piling C301ABE200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD
SKU:
8056420223484
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223484 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Fen za kosu 40.404
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8051772719586
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719586 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Bezicna presa za kosu 40.453
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
8051772719593
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.